Çulcuoğlu Restaurant

Hakkımızda

Hakkımızda

1965 'den Bu Yana 

                1965 yılında Şanlıurfa’ da küçük bir imalathanede baklavacılık alanında başlayan lezzet serüvenimize, siz halkımızın güveni ve teveccühü ile günümüze kadar dimdik ayakta durarak sektördeki öncülüklerimiz ile devam etmekteyiz. Yarım asırlık zaman içinde kendi kimliğimizi koruyarak ileriye dönük adımlarla hedeflerimizi her geçen gün genişleterek tüm misafirlerimize kaliteyi ve lezzeti bir arada sunmak öncelikli hedefimiz olmuştur.

                2009 yılından itibaren geniş ve ferah yeni restoranımızda Baklavacılığın yanısıra Şanlıurfa yöre mutfağından Kebap kültürünün en kaliteli örneklerini sunmaktayız. Özüne uygun birbirinden leziz kebap ve tatlı çeşitlerinde kalite ve uygun fiyatlarla, hijyen kurallarını da ön planda tutarak misafirlerimize keyifle yemek yiyecekleri bir ortam sunabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
                Bununla birlikte Şanlıurfa kültürünün gelişimi, tanıtılması ve ilimizin turizmde hak ettiği noktaya ulaşmasında üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmaktayız.